Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Red Peter / 19. Kıbrıs Tiyatro Festivali

    Red Peter / 19. Kıbrıs Tiyatro Festivali

    Eski Mısırlızade Sineması - Surlariçi 23 Haziran 2023 Cuma
    • Dram

    Red Peter / 19. Kıbrıs Tiyatro Festivali

    Antilogos Tiyatrosu

    Yaş Sınırı: 16+

    Süre: 80 DK, Tek Perde

    “Bu çabanın amacı ve hedefi; Kıbrıslı izleyicilere, Franz Kafka’nın eserlerinin insan merkezcilikli özünün yanı sıra, yazarın sosyo-politik boyutu ve konumlanışını aktarmakdır.”

    Hikâyemiz, bir maymunun bir şirketin av keşif ekibi tarafından vurulduğu ormanda başlıyor. Vücuduna sıkılan kurşunlardan sonra oluşan kanama, ona verildiği isminin sebebi olmuş: Red Peter. Saniyeler içinde insanlar kendisini yakalayıp gemi güvertesinde bulunan dar ve karanlık bir kafese kapatırlar. Maymun teselliyi ‘insanların hüzünlü bakışlarında’ bulur. Böylelikle giderek gerçek doğasını reddetmeye başlar ve öykünme yoluyla yeniden kendisini mutlu hissettirenleri elde etmeye çalışır. Özgürlüğünü, medeni bir dünyada onurlu yaşama hakkını yeniden kazanmaya ve insanlara benzemeye çalışır.

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Kıbrıs - Rauf Denktaş Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Red Peter / 19. Kıbrıs Tiyatro Festivali Biletleri ve Fiyatları

    KıbrısRed Peter / 19. Kıbrıs Tiyatro Festivali Kıbrıs Biletleri

    AdresRauf Denktaş Kültür Merkezi
    Organizasyon Lefkoşa Belediye Tiyatrosu
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla