Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    9.ULS.BAL.FEST. SABAHTAN BERİ DURMADIM

    • Tiyatro

    9.ULS.BAL.FEST. SABAHTAN BERİ DURMADIM(BOSNA HERSEK)

    BOSNA HERSEK/ : HNK MOSTAR TİYATROSU

    Büyük Oyunu 16+
    1 Perde - 1 Saat 15 Dakika

    Yazan Una Vizek
    Yöneten Dražen Krešić

    OYUNUN KONUSU

    Toplumumuzdaki kalıplaşmış cinsiyet rollerini mizahi ama çoğunlukla ironik ve hicivli bir şekilde anlatan çağdaş bir metindir. Tek bir mizah aracılığıyla yapılan bu gülünçlük, erkeklerin günlük yaşamının sıradanlığına dair seyirciye bir fikir veriyor, beş aktrisimizin ve aktörümüzün ilham veren performansıyla heyecan verici bir sahne deneyimi sunuyor. Alışılmadık bir toplantıda dört arkadaş toplumdaki konumlarını sorgular, değişim ve kendini onaylama özlemi duyarlar; ta ki konumlarının saçmalığını ve her türlü olanağın yokluğunu anlamak için kendilerinin üstleri olan kadınlarla karşılaşana kadar. Yazarın sayılara indirgediği erkekler, yönetmenin farklı bakış açısı ile ironik kahramanlara dönüşüyor. Cinselliği ve toplumsal cinsiyet klişelerini anlatan bu güzel oyun, seyircilere iyileştirici bir kahkaha sunmaktadır.

    Detaylı Bilgi için Tıklayınız

    OYUNCULAR

    Jelena Kordić Kuret
    Mario Knezović
    Ivo Krešić
    Dražen Pavlović
    Ivan Skoko

    Dekor Tasarımı Marko Mrdaković
    Işık Tasarımı Martin Šatović
    Besteci Marko Jakovljević
    Koreografi Ena Kurtalić
    Dramaturg Dario Bevanda

    • ÜYELIK girisi yapilarak satin alinan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BILETLERIM bölümü içinde yer alan   IPTAL ET kismindan yapilabilir. Iptal/Iade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis biletler için geçerlidir. 
    • ÜYELIK girisi yapilmadan satin alinan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com   adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. Iptal/Iade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis   biletler için geçerlidir.

    Sağlığınız İçin

    • T.C. İçişleri Bakanlığı'nın 14.01.2022 tarihli "PCR Test Zorunluluğu" konulu genelgesi uyarınca koronavirüs salgınının son dönem seyri ve toplum sağlığına olan etkisi ile konuyla ilgili olarak Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri çerçevesinde konser, sinema ve tiyatro gibi etkinliklere katılmadan önce PCR testi ile tarama yapılmasına gerek olmadığına karar verilmiştir.
    • İzleyiciler etkinliklere Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden bilgilerini göstererek giriş yapabilirler. Tüm kontroller etkinlik girişlerinde HES uygulaması üzerinden yapılacaktır. HES kodunun gerekli bilgileri gösterebilmesi için izleyicilerin HES mobil uygulamasının güncel sürümünü indirerek “HES Kod Ayarları” bölümünde bulunan Risk Durumu, Aşı Durumu, Hastalık Durumu ve Test Durumu alanlarını görüntülenmesine izin vermeleri gerekmektedir. 18 yaş altındaki izleyiciler için PCR testi zorunluluğu yoktur.
    • Ağız ve burnu kapatacak şekilde maske kullanılması zorunludur. Maskesini çıkardığı tespit edilenler uyarılacak, uyarıları dikkate almayanlar alanın dışına alınacaktır.
    • İzleyicilere, girişte temassız ateş ölçümü uygulanacak, 37,5 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde seyirci mekânlara alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılacaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü