Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sabun Köpüğü

    • Komedi

    Sabun Köpüğü

    Tek Perde

    Timuçin evinde tek başına dinlenirken daha önce hiç tanımadığı Erol ziyaretine gelir ve ona Timuçin’in eski karısından haber getir- diğini söyler.Timuçin bekardır ve bu habere inanmaz.Ancak daha sonra Gönül gelir ve Timuçin’e nasıl tanıştıklarını anlatır.Timuçintereddüt ederken bu kez de kızı olduğunu iddia ettikleri Zeynep gelir. Timuçin tam ikna olmuşken  Sadi, Zeynep’i babasından Istemeye gelir. Gönül, Erol ile evli olduğundan durum biraz daha karışık bir hal alır. İşler tatlıya bağlanıp kız isteme olayı gerçekleşince bu kez de yüzüklerin  otelde unutulduğu anlaşılır. Gönül, Zeynep ve Sadi yüzükleri almaya gider.Timuçin heyecanla onların dönüşünü beklerken Erol bir daha gelmeyeceklerini söyler.

     

    TİMUÇİN: 40-50 Yaşlarında,tiyatrocu.
     
    EROL: 50-60 Yaşlarında oyuncu-yazar.
     
    GÖNÜL : 40 Yaşlarında, Timuçin'in karısı.
     
    ZEYNEP: 20 Yaşlarında, Timuçin'in kızı.
     
    SADİ: 25-35 yaşlarında, Zeynep'in nişanlısı.
     
     
     

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü