Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Sadece Cafer - Bir Garip Orhan Veli

    Sadece Cafer - Bir Garip Orhan Veli

    • Dram

    Sadece Cafer - Bir Garip Orhan Veli (İki Etkinlik Tek Bilet)

    Etkinliğin bu seansında numarasız satış bulunmaktadır. Etkinlik günü yönlendirme yapılacaktır.

    Reha Özcan Kumpanyası’nın Ruki ve Bir Garip Orhan Veli’den sonraki üçüncü oyunu ‘’#Sadece Cafer’’, hashtaglerden, etiketlerden, takipçi sayılarından habersiz, sadece kendisi olmaya çalışan bir mahalle bakkalının beklenmedik karşılaşmalarla örülü trajikomik hikâyesini anlatıyor.
    Tüm sıfatlardan azade, Cafer’ler içinde bir Cafer’i usta oyuncu Reha Özcan canlandırırken Ahmet de oyuna dahil oluverir belki, kim bilir?
    #Sadece Cafer, seyirciyi tiyatro sahnesinde dijital birer göz olmaya davet eden, insanlık hallerini tüm gerçekliğiyle sahneye taşıyan bir oyun.

     

    Bir Garip Orhan Veli

    Reha Özcan Kumpanyası'nın sahnelediği Bir Garip Orhan Veli seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Orhan Veli hergün bir başka rengini görüyordu hayatın...bazen hırçın dalgalar...bazen güneşli yagmurlar..evi bazen sığınak bazen zindan...bir gariplik vardı bu işte...önündeki çukuru göremezdi çünkü aklı başka yerdeydi...

    Bir Garip Orhan Veli’de yaşama sevincini, umudunu, tutkularını, İstanbul sevdasını kusursuz bir dille bize aktaran ölümsüz şair Orhan Veli’nin dizeleri usta yazar Murathan Mungan'ın kalemiyle, Reha Özcan’ın etkileyici oyunculuğu ve yönetmen Murat Sarı ve Ayşegül Hardeyn in modern yorumuyla sanatseverlerle yeniden buluşuyor. Bir Garip Orhan Veli oyununda teknolojinin ve müziğin harmanlandığı görüntülerle çarpıcı bir sahne dili kullanılıyor.

    *Sufle Organizasyon'a ait etkinliklerde bilet iptali yapılamamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
    • Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişilerin bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu