-

Şahdamarım.

İstanbul - Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi 3 ve salon daha 19 Ocak Çarşamba - 21 Şubat 2022 Pazartesi
  • Tiyatro

Şahdamarım

AHMED ARİF, tek bir şiir kitabıyla edebiyatımızın zirvesini tutmuş; halk kitlelerince en sevilen yazarların başında gelen büyük bir ozandır. Ölümünün 30. yılında Dostlar Tiyatrosu onun değerli anısına bir armağan sunmak istedi ve GENCO ERKAL, ozanın şiir, söyleşi ve mektuplarından yola çıkarak ŞAHDAMARIM adlı bir müzikli gösteri düzenledi.

Uyarlama, yönetmenlik ve oyunculuğu GENCO ERKAL’a ait olan gösteride; ozanın şiirlerinden bestelenen şarkıları sahnede Ercan ve Gökhan Çağıran kardeşler yorumlanmaktadır.

Ahmed Arif’in şiirlerinden bestelenen şarkılar:

Suskun ve Ay Karanlık  /Müzik: Ahmet Kaya,

Kara   /Müzik: Grup Ekin,

İçerde  /Müzik: Rahmi Saltuk

AHMED ARİF’in şiirlerinden bestelenen şarkılar dışındaki eserler ise Çağıran kardeşlere aittir.

Gösterinin sahne tasarımı Duygu Sağıroğlu’nun çalışmalarından uyarlanmıştır.

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İstanbul Avrupa - Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi
İstanbul Anadolu - Kozzy Gönül Ülkü Gazanfer Özcan Sahnesi
İstanbul Anadolu - Watergarden Performans Merkezi Duru Ataşehir
İstanbul Avrupa - Trump Sahne

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü