Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sahibinden Kiralık Ev

    15 Şubat Çarşamba - 16 Şubat 2023 Perşembe
    90 dakika
    • Komedi

    Sahibinden Kiralık Ev

    Yaş Sınırı: 9+
    Oyun Süresi: 90 dakika

    Tiyatro oyuncucu Sevilay ve kısa film yönetmeni Kadir.. İkiside aylardır kiralık ev bakıyorlardır. Gazetede buldukları eşyalı ve fiyatı çok uygun olan evi birbirlerinden habersiz tutmak isterler. Ancak ev sahibi Keriman Teyze daha fazla kira almak için her ikisinede evi ayrı ayrı kiralar. Aynı evde karşılaştıkları ilk gün Kadir Sevilay’ı eve çağırdığı temizlikçi , Sevilay’da Kadir’i Keriman Teyze’nin eve gönderdiği tesisatçı zanneder. Bir süre sonra durum anlaşılır. Keriman Teyze bu durumdan memnun olmayan Kadir ve Sevilay’ın aralarında anlaşmaları gerektiğini, aksi takdirde evi başkasına vereceğini söyler. Her ikiside kirası uygun olan bu evden çıkmak istemez. Ancak Keriman Teyze, kim oturacaksa da kirayı iki katı ödemesi gerektiğini belirtir. Sevilay ve Kadir bu duruma itiraz etselerde başka çareleri yoktur. Bir süre Üniversiteli gençler gibi ev arkadaşlığı yapmak için anlaşırlar. Herşeyi paylaşacaklardır bu kulağa hoş gelir ama, aynı evde yaşamaya başlayınca durum hiç de öyle olmaz. Keriman Teyze durumdan gayet memnundur. Kadir ve Sevilay’ı evlendirmek için de elinden geleni yapar.

    Yazan & Yöneten: Fatma Dalbudak
    Oyunun Kadrosu: Fatma Dalbudak, Engin Dalbudak, Renan Özdemir, Melikşah Perşembe
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Mersin - Mezitli Kültür Merkezi
    Mersin - Mersin Yenişehir Belediyesi Konferans Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
     
     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sahibinden Kiralık Ev Biletleri ve Fiyatları

    MersinSahibinden Kiralık Ev Mersin Biletleri

    AdresMezitli Kültür Merkezi
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü