-

Salıncak

Bursa - Karagöz Müzesi 22 Ocak Cumartesi - 30 Ocak 2022 Pazar
  • Tiyatro

Yaş Grubu 8+ Dil Türkçe Süre 30 dk.

Hacivat dedesinden yadigâr kalan salıncağı işletmek üzere mahalleye kurar. Karagöz ısrar eder ve Hacivat’a salıncak işinde ortak olur. Karagöz gelen müşterileri sallayacak kazanılan para paylaşılacaktır. Çelebi, laz, beberuhi, sırayla gelip sallanırlar. En son gelen Yahudi sallanırken salıncaktan düşer Karagöz öldüğünü zannedip telaşlanır. Fakat aslında numara yapmaktadır. Daha sonra ayılıp Karagöz’ü kandırır ve para ödememek için kaçar. Hacivat sahneye gelir ve Karagöz ile paraları paylaşırlar. Yahudinin para vermediğini öğrenen Hacivat ben ondan alırım der ve eğlence sefası başlar.

Yazan - Anonim

Yöneten - Hasan Mert Karakaş

Hayali - Hasan Mert Karakaş

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Bursa - Karagöz Müzesi

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü