Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Şaşkın Sihirbaz

    • Tiyatro

    Şaşkın Sihirbaz

    Sihirbazlık okulundan kaçan Şaşkın Sihirbaz , Bir okulun çatısından içeri girer ve havada uçarken uyuyakalır. Birbirinden ilginç numaraları olan bu yetenekli şaşkın, artık sihirbazlık yapmak istemez ve normal çocuklar gibi olup gerçek oyunlar oynamak ister. Normalleşmek için ne kadar çaba harcasa da
    şaşkınlıkla yaptığı sihirler onu çıkmaza sokar.
    Onu takip edip bulan Şirine ise Sihirbazlık okuluna geri
    döndürmeye çalışır ancak öyle gerçek şeylerle karşılaşır ki ikisi de Sihirbazlık okuluna bir daha geri dönmezler ve gerçek eğitimin , gerçek arkadaşlıkların hiç bitmediği bu ülkede yaşamaya karar verirler.
    Aklın sınırlarını zorlayan sihirler , Danslar ve birçok sürpriz ise oyunun sahnedeki halinde..
     
    Yazan- Yöneten : Emre ÖZMEN
     
    Koreograf : Pınar ATAER
     
    OYUNCULAR : Emre ÖZMEN | Pınar ATAER
     

    *İstanbul Temaşa Tiyatroları etkinliklerinde iade yapılmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü