Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Scapin'in Oyunları - Arena Sahne Blackbox

    Çınarlı, 1561. Sk. No:28, 35170 Konak/İzmir 2 Nisan 2023 Pazar
    80 dakika
    • Komedi

    Scapin'in Oyunları - Arena Sahne Blackbox

    Yaş Sınırı: 13+
    Süre: Tek perde güldürü, 1 saat 20 dk.

    Molière tarafından yazılan ve ilk kez 1671’de sahneye konulan “Scapin’in Oyunları” adlı 3 perdelik komedi oyunu, Arena Sahne Blackbox’ta çağımızın bakışı ile tek perde olarak 4 Mart Cuma günü prömiyerini gerçekleştirecek. Kemal Burhan Şahin tarafından yeniden uyarlanıp, yönetilen oyun Geleneksel Halk Tiyatrosu'nu çağımıza uyarlayarak çağdaş bir orta oyun biçiminde, tek perdelik, 80 dakikalık bir komedi oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

    Oyuncu kadrosunda Mehmet Ali Dönmez, Sinan Işık, Fatih Kasap, Tuğba Nur Gökdemir ve Zeynep Sena Akkuş yer alırken ışık tasarımını Hasan Fatih Karakuş ve müzikleri Cenk Usta üstlenmiştir.

    Oynayanlar: Mehmet Ali Dönmez, Sinan Işık, Fatih Kasap, Tuğba Nur Gökdemir, Zeynep Sena Akkuş
    Uyarlayan ve Yöneten: Kenan Burhan Şahin

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Peron Sanat

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Scapin'in Oyunları - Arena Sahne Blackbox Biletleri ve Fiyatları

    İzmirScapin'in Oyunları - Arena Sahne Blackbox İzmir Biletleri

    AdresPeron Sanat
    Organizasyon Bi Eğitim Danışmanlık Kültür Sanat Tiyatro
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla