Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Şeker Kraliçe .

    35 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Şeker Kraliçe

    Yaş Sınırı: 3 ile 10 yaş arası için uygundur.

    Oyun Başlama Saatinden Sonra Salona İzleyici Alınmamaktadır.

    Çok uzaklarda şekerler ülkesinde yaşayan şeker kraliçe, sadece şeker yiyerek mutlu oluyordur. Ne yazık ki ülkenin şekerleri bitmiştir. Şeker Kraliçenin diş ağrıları şiddetlenmiş ülkeye mutsuzluk hakim olmuştur. Ülkenin tekrardan mutluluğa kavuşması, tek koruyucu olan askeri vezir efendiye bağlıdır. Ülkesine gelen konuklar ile birlikte Şeker Kraliçeyi başka yollarla mutlu etmeye çalışırlar ve Şeker Kraliçenin diş ağrılarını geçirip sadece yeteri kadar şeker yemesi için sağlam bir plan yaparlar. İzleyici arkadaşlarında katılımı ile şeker kraliçeye çok şeker yemenin zararlı olduğu ve diş fırçalamanın önemini anlatırlar. Oyunumuz da aynı zamanda kukla gösterisi de bulunmaktadır..

    • Oyun Başlama Saatinden Sonra Salona İzleyici Alınmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu