Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Senin İçin

    22 Şubat Çarşamba - 25 Şubat 2023 Cumartesi
    • Romantik

    Senin İçin

    Yaş Sınırı: 18+
    Oyun Süresi: 90 dakika

     

    Yazarlığını ve yönetmenliğini Cantuğ Turay'ın yaptığı, Begüm Topçu Turay ve Cantuğ Turay'ın birlikte oynadığı '' Senin İçin '' isimli yeni oyunumuz 1 Kadın ve 1 Erkeğin hayatında yaşadıkları yanlış ilişkiler sonrası en yorgun ve yarım hissettikleri anda bir barda karşılaşmalarıyla başlayan ve belki de hepimizin yaşadığı sorunların, mutlulukların, korkuların ve hayal kırıklıklarının anlatıldığı hikaye..

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Tiyatro Kafe
    Amasya - Amasya Belediyesi KM Şehzade Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Senin İçin Biletleri ve Fiyatları

    AmasyaSenin İçin Amasya Biletleri

    AdresAmasya Belediyesi KM Şehzade Salonu
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    AnkaraSenin İçin Ankara Biletleri

    AdresTiyatro Kafe
    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü