Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Seven Ne Yapmaz

    08 Mart Çarşamba - 04 Nisan 2023 Salı
    • Komedi

    Seven Ne Yapmaz

    İyi akşamlar !
    Bu akşam size bir “ evlilik macerası “ anlatacağız. Hemen “ Aaa, bizimki gibi mi ? “ demeyin lütfen. Her evlilik başlıbaşına bir maceradır zaten..
     “Erkek yorulunca evlenir, kadın meraktan ama sonuç değişmez; ikisi de hayal kırıklığı yaşar” demiş Oscar Wilde.. Sizce de öyle mi? Bir başka düşünür de “ Evlenmek, haklarını ikiye bölmek ve görevlerini ikiye katlamak demektir” diyor.. oo, çok ciddi gözüküyor değil mi ?

    Ama oyunumuzun adını anımsayın : Seven Ne Yapmaz ?

    Uyarlayan ve Yöneten : Hakan Altıner
    Oyuncular : Orçun Kaptan, Damla Cercisoğlu Kaptan, Kahraman Sivri

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Besa Sahne Cevahir Salon B
    Kırklareli - Lüleburgaz Yıldızları SM Budak Çal Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Seven Ne Yapmaz Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaSeven Ne Yapmaz İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresBesa Sahne Cevahir Salon B
    Organizasyon Anıl Medya Tiyatro
    120,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    KırklareliSeven Ne Yapmaz Kırklareli Biletleri

    Organizasyon Anıl Medya Tiyatro
    130,00 TL'den başlayan fiyatlarla