-

Sevgi Bahçesi.

Ankara - Nergiz Gösteri Merkezi Salon 1 23 Ocak Pazar - 02 Şubat 2022 Çarşamba
45 dakika
  • Müzikli Çocuk Oyunu

Sevgi Bahçesi

Tür: Müzikli Danslı Çocuk Oyunu

Yaş Grubu: +3

Süre: 45 dk

Ton ton , Ayşeciğin çiçek bahçesini yok edip doğaya ve çevreye zarar verdiğinde herkesin kendinden korkacağını düşünür. Ayşecik çocuklardan yardım ister . Bakalım kim kazanacak ? Kötülüğün gücümü yoksa sevginin gücü mü?

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Ankara - Nergiz Gösteri Merkezi Salon 1

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü