Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sevgili Beynimin İçindeki

    08 Ekim Cumartesi - 26 Ekim 2022 Çarşamba
    110 dakika
    • Komedi

    Sevgili Beynimin İçindeki

    Süre : 110 dk.

    Buyurun buradan yakın türünden bir komedimiz var. Davetsiz misafirler hepimizin canını sıkar. Hırsızlar davetsiz misafir kategorisine girer mi? Girer. En azından bizim oyunumuzda öyle. Burada sorun olan misafirliğin kategorisi değil.Nerede ağırlandığı ve kabul gördüğü. Yahu ben neredeyim, ne yapıyorum, rüyada mıyım, yaşadıklarım gerçek mi soruları soruyorsak cevabını çabucakbulabiliriz belki. Ama bizim kahramanımız rüyada kalmayı tercih edenlerden.Buyurun buradan yakın bakalım.

     

    Yazan : Çağdaş Serter
    Yöneten : Mehmet Atay
    Koreografi: Recep Toprak Tukaç 
    Oyuncular : Çağdaş Serter,Bülent Bektaş

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Çankaya Sahne
    Ankara - AST Bilkent Sahne - Bilkent Center

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü