Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Sevgili Toprak ile Papatya

    • Tiyatro

    Sevgili Toprak  ile  Papatya

    Yaş Sınırı: 2+

    Oyun Süresi: 40 dakika

    Yemyeşil bir dünyada çiçekler ve otlar mutluluk içinde yaşarken, sürekli durumundan şikayetçi olan bir Papatya varmış. Papatya çevredeki en kısa çiçekmiş. Bu yüzden sürekli yakınırmış.  Onun bu yakınmalarını duyan Sevgili Toprak durumun hiç de şikayet edilecek yanı olmadığını söylediyse de Papatya söylenmeyi sürdürmüş. Bunun üzerine Sevgili Toprak Papatyanın boyunun tüm otlardan, çiçeklerden daha uzun olmasını sağlamış. Olacakları birlikte izleyelim.

    İyi seyirler..

    Yazan : Ali Nihat Yavşan
    Yöneten : Ali Nihat Yavşan
    Oynayanlar:
    Ali Nihat Yavşan
    Gülşah Çakmakoğlu
    Esra Günay
    Çevre Tasarım: Ali Nihat Yavşan
    Kostüm Tasarım: Güneş Çakmakoğlu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu