Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Seyirciler

    Cumhuriyet, Dinçel Sk. No:5, 26170 Tepebaşı/Eskişehir 27 Mart 2023 Pazartesi
    75 dakika
    • Dram

    Seyirciler

    Yaş Sınırı: 18+
    Süre: 1 Saat - 15 Dk

    Gerçek bir olaydan tiyatro sahnesine taşınan hikayede ilham bekleyen bir müzisyen, patronu tarafından kabul görecek bir haber yakalamayı bekleyen bir gazeteci, aşık olduğu kadını bekleyen bir adam ve sokağın başında oradan geçecek olan herhangi bir kadını bekleyen bir saldırgan, her şeyden habersiz evine doğru giden bir kadının o sokaktan geçmesiyle korkunç bir olayın içinde yer alacaktır. Kadına yönelik şiddetin nedenlerini araştıran, şiddeti ve şiddete olan tepkisizliği konu edinen oyun gerçekçi bir atmosferde bağımsız bir ekiple seyircilerini beklemektedir.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Eskişehir - Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Seyirciler Biletleri ve Fiyatları

    EskişehirSeyirciler Eskişehir Biletleri

    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü