Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Shrek Karlar Ülkesi Doğum Günü Kutlamasında

    12 Şubat Pazar - 01 Nisan 2023 Cumartesi
    50 dakika
    • Tiyatro

    Shrek Karlar Ülkesi Doğum Günü Kutlamasında

    Süre : 50 Dk.

    Yaş : 3+

    "Shrek Karlar Ülkesi Doğum Günü Kutlamasında" oyunu minik izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Shrek ile yepyeni bir maceraya atılıyoruz.

    Meyve festivalinden dönen Shrek’in yolu Karlar ülkesine düşer. Karlar Ülkesinde kendine birkaç gün kalacak bir yer arayan kahramanımız, Prenses Anna için bir doğumgünü kutlaması hazırlığı yapıldığını ve yardımcı arandığını duyar. Bu durum, sevimli yeşil dev için bir avantajdır fakat doğum günü kutlaması için gelen başka bir misafirimiz de vardır. Olaf… Bu macerada doğum günü kutlaması için yardımcı olacak kişi Olaf mıdır, yoksa Shrek mi? Çocuklarımız için oldukça eğlenceli ve eğitici olan oyunumuz eğlendirirken, öğretiyor.

    Neler mi?
    -Ağaçların faydaları,
    -Kitap okumanın faydaları,
    -Dostluk ve arkadaşlık kavramının önemi

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Watergarden Performans Merkezi Duru Tiyatro
    Adana - Adana Orhan Kemal Kültür Merkezi Çukurova

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Shrek Karlar Ülkesi Doğum Günü Kutlamasında Biletleri ve Fiyatları

    AdanaShrek Karlar Ülkesi Doğum Günü Kutlamasında Adana Biletleri

    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    İstanbul AnadoluShrek Karlar Ülkesi Doğum Günü Kutlamasında İstanbul Anadolu Biletleri

    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü