Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sihirli Patiler Orkestrası

    50 dakika
    • Müzikli Çocuk Oyunu

    Sihirli Patiler Orkestrası 

    Sirkten kaçan Tavşan Badi ve  yolda tanıştığı Kedi( Boncuk) ,Tarçın  (Kõpek),  Rifki (Buldok )  dertlerini anlatabilmek için bir orkestra kurmaya karar verirler...

     
    Sihirli Patiler Orkestrası'nın kurulmasi ile macera  başlar...
    Tavşanın şarkı söyleyip gitar çaldığı, kedinin keman çalıp şarkı söylediği, Buldok köpeğinin  davul çaldığı(Batari)
    Ve sürpriz hayvanların dans ettiği  çok eğlenceli benzersiz bir müzikal . 

    Canli orkestralı

    Özgün şarkıları  ve tarzı ile özellikle hayvan sevgisini  anlatan  metni ile 

    SEN DE BIR PATİ SEV  
    Sloganıyla seyircisi ile buluşuyor..
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü