Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sihirli Yelek

    55 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Sihirli Yelek

    Bilgi: Etkinliğin 1 Aralık tarihli seansları için 1+1 hediye bilet kampanyası mevcuttur. Kampanya başlangıç tarihi 15.11.2022 dir. Aynı seanstan En az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.

    Yaş : 3+
    Süre: 55 Dk.

    Yenilikçi yapısıyla hem çocukların hem de büyüklerin gülüp eğlenebileceği ve kahkaha dolu dakikalar geçireceği "Sihirli Yelek" oyunumuz sizlerle buluşuyor. Deli oğlan eli maharetli, bileği kuvvetli, makası bileyli usta bir berberdir. Saçını kestiği köylülerden artık ödeme alamayan Deli Oğlan ve anası yeni köylerine taşınırlar. Bu köyde hiç berber yoktur ve kral saçını kestirmek için Deli Oğlan'ı sarayına çağırır fakat Kral'ın bambaşka planları vardır. Deli Oğlan, Dev, Peri Kızı ve Cadı eşliğinde Kral'a karşı verdiği mücadelede bakalım başarılı olabilecek midir?

    Yazar / Yönetmen: H.Yunus Demir
    Afiş Tasarım / Ses / Işık: H.Yunus Demir
    Kostüm / Dekor: Yeter Demir, Recep Demir
    Oyuncular: Furkan Köroğlu, Nazan Demircan, Elif Fındık, Ali Dinç, Berat Kızılkaya, Talha Demir

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü