Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Silüet - Eğlenceli Cuma

    40 dakika
    • Dram

    Silüet

    Süre : Tek Perde - 40 Dk.
    Yaş : 15+

    Dünyaya düşen ilk kadın... Doğaya hayran, doğaya şaşkın ama bi o kadar yanlız, ürkek, savunmasız! Bir kuş saldırısında kavradığı sopasıyla güçlendi dünyası... Avlandı, savaştı bazen kaybetti çoğu zaman da kazandı... Ait olduğu topraklardan kovulup, ait olmadığı yerlerde barındı. Zamanı aktı, iklimi değişti... Elbette değişemezdi tarihinin dizilimi... Duraksadı! Geçmiş yaşamlarını seyre daldı... Sigarasının tüten dumanı, sobasının sönmüş külü, yüzyıllar önce yanan aşkının ateşiydi... Anımsadı! Hapsolduğu evin penceresinden dökülen sonbaharı, mağarasında örtündüğü yapraktı... Hiç unutmadı! Koşarken ayakkabılarından çıkan ses, yalın ayak yürüdüğü çalı dikeninin çığlığıydı... Haykırdı! Baltalanırken bedeninin kuru dalları, kökleri ilkbahar tadındaydı... Doğumu yeniden başladı! Çağdan çağa atlayan kadının evrimini ve her kadınla yeniden doğan tarihi anlatıyor bize.

    Yazan-Yöneten-Oynayan : Tuğba Eskicioğlu

    Yardımcı Yönetmenler: Esin Aslan-Rafiz Mehdizade

    Müzik: Uğur Yılmaz

    Işık Tasarım: Batuhan Sezer

    Kostüm: Semra Eskicioğlu

    Teaser: Gülenay Çoruh

    Afiş Fotoğraf: Emre Mollaoğlu

    Afiş Tasarım: Arda Ergin

    Video Kurgu: Rafiz Mehdizade

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü