Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Silüet-Pamuk Şeker Krallığı

    • Müzikli Çocuk Oyunu

    Silüet-Pamuk Şeker Krallığı

    Canlı Müzikli Çocuk Oyunu

    Bir varmış bir yokmuş 
    Var mıymış ? Varmış varmış.
    Pamuk şeker ülkesinde yaşayan  Pamuk kral ve soytarısı varmış ama pamuk şekeri yemekten Pamuk kral hastaymış. Bir de kaydırak ülkesinden gelen iki tane kötü adam varmış ve Pamuk Şekeri ülkesini bulup bütün pamukları çalmak istemiş ama kralın soytarısı onları bulup yaptıklarının kötü bir şey olduğunu göstermiş. Sonuç olarak pamuk şekerleri ülkeye teslim etmişler ve iyi birer insan olmuşlar.

    Yazan: Kolektif

    Oyuncular: Vahap Halat, Eyüp Okumuş, Anıl Aslan, Talha Akdoğan

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü