Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sinyal

    Güvenevler, Cinnah Caddesi, Farabi Sk. 39/A, 06690 Çankaya/Ankara 18 Aralık 2022 Pazar
    • Tiyatro

    Sinyal

    Yaşamın yokuşlarında karşılaşan insanların hikayesidir Sinyal. Sizleri arabeskin, acının ve gerçeğin hikayesini işitmeye davet ediyoruz. Bazen gülüp bazen ah ya diyeceğiniz hikayenin kahramanı Veysel tanışmak için sizi bekliyor.
    “Dün gece uyumadan önce dedi. Veysel, Dünyanın bahçesi var dedi. Dünyanın bahçesi çok fazla zararlı otla dolu. Zararlı otlar çiçeklere böceklere zarar veriyor ama sen dedi bu dünyanın en güzel bahçesine sahipsin çiçeklerini soldurtma Veysel dedi. “
     

    Tiyatro adı: Ufak Tefek Tiyatro
    Yazan: Ufak Tefek Tiyatro
    Yöneten: Akın Aydın 
    Oynayan: Arda İlkin Parlak
    Işık ses: Ahmet İren 
    Afiş : Emin Dersim Tanlı 
    Müzik : Deniz Kömek
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Fade Stage and Coffe-

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinyal Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraSinyal Ankara Biletleri

    AdresFade Stage and Coffe-
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü