Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    Sıra Bende

    Sıra Bende

    • Dram

    Sıra Bende

    Yaş Sınırı: 13+

    İstanbul'da, bir binanın çatısında, gecenin bir yarısı tesadüfen karşılaşan dört insan...dört farklı yaşam, dört faklı karakter...amaçları aynı gibi gözükse de; hepsinin farklı bir planı, farklı bir telaşı var...

    Sistem ile olan kavgaları, onların tek buluşma noktası gibi...Ama hiçbir şeyin de, görüldüğü gibi olmadığının kanıtı sanki...

    Farklı bir oyun, farklı bir metin, farklı bir son ile klişeleri alt üst edecek bir eser "Sıra Bende"

    Yazan ve Yöneten: Tamer Turan

    Oyuncular:

    Şebnem Schaefer
    Bora Akçay
    Melek Arduç
    Mustafa Zeren

    Dekor: Murat GÖKTEPE

    Işık: Bahadır ÇALI

    Ses ve Efeckt: Bahadır ÇALI

    Yapım: MC2 Sanat

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu