Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

-

Sıradan

İzmir - Tiyatro Salt Tiyatro SALT Halit Ziya Bulvarı, Taner İşhanı, Kat:5 Daire:506, 35210 İzmir 25 Şubat 2022 Cuma
50 dakika
  • Tiyatro

Sıradan

“hayat çabayı sever…”

Hepimiz, her şeyin değişken ve geçici  olduğunu öğrendik. Evlere kapandık, maskelere, korkuya ve en kötüsü yalnızlığa alıştık.

Yaşadığımız bu sıradan olmayan sürecin, sıradan hayatlarımıza yarattığı etkiye dair iç burkan, yüzleştiren, hüzünlendiren ve gülümseten birkaç gerçek an.

Beş ayrı sıradan  ev, beş ayrı sıradan hayat… Gelecek, an veya dün…

Ne olduğu çok önemli değil çünkü yarın bile geçicidir. Yarın; yarın bugün, bir sonraki gün de dün olacak. Tıpkı her şeyin geçtiği gibi.Yaralar geçer, acılar geçer, aşklar geçer,  kuşlar geçer, öfke geçer, tazelik geçer, çaresizlik geçer, hatta bilinmezlik bile geçer.Hepsi sıradan olur yaşanınca …en acayip şeyler bile, geçtiği zaman artık sıradan…

Ama yine de, yine de hayat çabayı sever…

Yazan-Yöneten: Bahadır Yüksekşan

Yardımcı Yönetmen: İrem Altan 

Oyuncular: Alev Koçer, Cemrenur Ünsür, İrem Altan, Melisa Akpolat , Özgün Aytar ,Tuncay Keleş

Dekor/Kostüm Tasarım: Salt Tasarım ekibi

Işık – Müzik Kumanda: Fatih Yılmayan

“Sıkıldım “Şarkı: Cemrenur Ünsür

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İzmir - Tiyatro Salt

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü