Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Şirinler,

    • Çocuk Oyunu

    Şirinler

    Tüm etkinliklerimiz 2-8 yaş icin uygundur.​

    Uzun uzun zaman önce ormanın derinliklerinde küçük yaratıkların yaşadığı bir köy var, onlar kendilerine şirin derlerdi, çok iyilerdi ve sonra korkunç büyücü Gargamel vardı o kötüydü. Dikkatli dinlerseniz garagamelin sesini duyabilirsiniz hatta iyi bir çocuk olursanız belki şirinleri bile görebilirsiniz.

    Ormanın derinliklerinde beklenmedik bir yağmur sonrası şirinler köyü ve barajlar dayanamaz olmuş, birçok mantar ev zarar görmüştür. Şirin baba, şirine, şaşkın şirin ve güçlü şirin bu sorunu çözmek için bir yolculuğa çıkarlar. Bu yolculuk ıssız bir adanın en yüksek tepesinde bulunan güneş çiçeğine ulaşmak içindir. Yılda yalnızca bir defa yetişen bu çiçek hem köyü hem de tüm küçük hayvanları korumak için en önemli şeydir. Bunu bilen Gargamel ise hiç durmadan yola çıkar azmanla beraber adaya gelirler, şirinlerden önce yeri bulurlar ve şirinlere oyun oynamaya başlarlar. Bu macera dolu yolculuk şirinler için çok zor olacaktır. Bu yolculuğun sonunda kazanan kim olacak gelin bunu hep beraber görelim. 

    Yazan Yöneten: Süleyman CEYLAN
    Dans kareografi: Ayşe Nur ŞAHAN 
    Kostüm tasarım: Bergüzar Sanat 
    Oyuncular: 
    M. Furkan GÖLBAŞI, Ayşe Nur ŞAHAN, İrem ŞAYHAN, Can ÜZÜM, Ata KARAEL, Süleyman CEYLAN

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü