Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Şirinler: Sihirli İnciler

    60 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Şirinler: Sihirli İnciler

    Şirinler: Sihirli İnciler Minik seyircileri ile buluşuyor.

    Oyunumuz tamamen sürükleyici görsel ve ses efektleri ile seyircisini sonuna kadar büyülüyor.

    Şirinenin tek başına yasak ormanda olması hiç hoş olmadı ne yazık ki gargamel onu yakaladı ve şirinler Şirineyi kurtarmak için işe koyuldu. Bu süreçte minik seyircilerimizin interaktif katılımı ile Şirineyi kurtaracaklar.

    İnteraktif senaryosu ile oyun sonunda çocukların da kolaylıkla katılım sağlayacağı bir dans gösterisi ile sahnemizi kapatıp işin en güzel tarafı minik seyircilerimiz ile fotoğraf çekimi yapıyoruz.

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü