Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Sisyphus Efsanesi - Eğlenceli Cuma

    Sisyphus Efsanesi - Eğlenceli Cuma

    70 dakika
    • Belirtilmemiş

    Sisyphus Efsanesi

    Yaş Sınırı: 7+

    Homeros ve Albert Camus’un kaleme aldığı, Mitoloji tarihinin eşsiz hikayesi, şimdi Serdar Öz'ün şiirsel diliyle "SİSYPHUS EFSANESİ" sahnede.

    Tepeye taşımakta olduğu kayanın mütemadiyen son noktada başladığı yere yuvarlanmasıyla ünlü Yunan Mitoloji Efsanesi. Ritmin hiç düşmediği bu eşsiz Tiyatro oyununda Corinth Kralı Sisyphus’un Açgözlülüğü, kötü niyeti, acımasızlığı ve cana kıymaları yüzünden başına gelen felaketlere tanıklık edeceksiniz. SİSYPHUS EFSANESİ kendine özgü lirik dili, müziği, koreografik dansları ve kalabalık oyuncu kadrosu ile; Aşk'ı, ayrılığı, kavuşmayı, ölümü, kederi, hırsı, başkaldırıyı, kötülüğe direnmeyi size sunmak üzere turne kapsamında şehrinize geliyor. 

    Yapımcı: MİT SANAT
    Yazan: Serdar Öz
    Yöneten, Dramaturg: Akay Mert
    Dekor: Helios Garden, Merve Oflaz, Berivan Mutlu
    Kostüm & Art Direktör: Merve Oflaz, Berivan Mutlu
    Işık: Serdar Öz
    Müzik direktörü: Bahadır Aydın
    Saç Makyaj: Bahadır Bakırcıoğlu, Berivan Mutlu
    Fotoğraflar: Orhan Tecer, Sıla Kabasakal

    Oyuncular:
    Akay Mert
    Merve Oflaz
    Serap Akpınar
    Bahadır Aydın
    Ömer Burak Koçak
    Emircan Ağaoğlu
    Mehmet Zakir Altaylı
    Ahat Öztürk
    Emine Öztürk
    Metehan Yılmaz
    Sena Çakır
    Halil İbrahim Uçar
    Zeynel Cem Doğan

    Modern Dans:
    Ezgi Erkilet

    Anlatıcı:
    İrem Yazıcı
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu