Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sisyphus Opereti

    70 dakika
    • Tiyatro

    Sisyphus Opereti

    Yaş Sınırı: 7+

    Bilgi: Etkinliğin 16-17 Temmuz tarihli seansları için 1+1 hediye bilet kampanyası mevcuttur. Kampanya başlangıç tarihi 21 Haziran 2022 dir. Aynı seanstan En az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.

    Tepeye taşımakta olduğu kayanın mütemadiyen son noktada başladığı yere yuvarlanmasıyla ünlü Yunan Mitoloji söyleni.

    Corinth Kralı Sisyphus; açgözlülük, kötü niyet, acımasızlık timsali!Kendine özgü dili, besteleri, dansları ve dev kadrosu ile; aşkı, mutlak ölümü, ayrılığı, kavuşmayı, kederi, hırsı, yenilginin daima tekrarlanacağını, başkaldırıyı, kötülüge direnmeyi, kısaca herkesin kendinden bir parçayı bulabileceği bir operet tarzı tiyatro oyunu.

    Orkestra & Müzik : Bahadır Aydın

    Yazan - Yöneten : Serdar Öz

    Koreografi : Kenan Köken

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü