Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sizi Tanıyorum

    24 Mayıs Salı - 28 Mayıs 2022 Cumartesi
    • Tiyatro

    Sizi Tanıyorum 

    Bilgi: Etkinliğin 24 Mayıs 20:31 tarihli seansı için 1+1 hediye bilet kampanyası mevcuttur. Aynı seanstan En az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.

    Hayvan Çiftliği, Sineklerin Tanrısı, Fareler ve İnsanlar gibi ödüllü oyunlar sahneleyen Tiyatro Ansambl'ın yeni oyunu: Sizi Tanıyorum... Kendisiyle anlaşmakta zorluk çeken bir yazarın hikayesidir bu! Nihayet teşhisi belli olur: DELİRMEKTEDİR! Tıpkı sizin gibi; kendisinden ne kadar uzağa kaçarsa kaçsın yine kendisine çarpan herkes kadar... Yine de delirmek çok genel bir kavram; hem delirmeden nasıl akıllı kalabilir ki insan? İşte böylece oyun boyunca yazarın kafasının içinde geziyoruz ve sonra onun gerçekleri bizimkilerle buluşuveriyor. Bir de bakıyoruz ki ne görelim? Onlarca ben; farklı farklı suretteler... Hanımlar beyler, eziklerin kabilesine hoş geldiniz! Sizi tanıyorum, sizi nereden tanıyorum biliyor musunuz? Sizi kendimden tanıyorum.
    2 Perde 90 dakikalık tuhaf bi' oyun! Belki de sizin oyununuzdur...

    NOT: Oyunumuz, algı kapılarını aralayanlara ithaf edilmiştir!

    Yazan ve Yöneten: M. Onur Atacan
    Sahne Amiri: Turap Başel
    Sahne Tasarım: Ansambl Sanat Dükkanı
    Oyuncular: Berkay Habib, Simge Akyel, Burak Şeker, Meriç Şahin, Ferhat Susan, İlayda Düzova ve Onur Atacan

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Kemeraltı Nazım Hikmet KM -Konak Sahnesi
    İstanbul Avrupa - DT Mecidiyeköy Büyük Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü