Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Small Craft Warnings

    Small Craft Warnings

    • Dram

    Small Craft Warnings - İngilizce Tiyatro Oyunu

    Join us for a production of Tennessee Williams’ stellar play Small Craft Warnings. The play is set in a small dive bar on the beach in Southern California in the early 1970s during a heavy fog and centers on nine complicated and captivating characters, including a beautician living in a trailer park, a gay teenage runaway biking from Iowa to Mexico, a seductress, an alcoholic doctor, and, of course, the convivial bartender. Through monologue and dialogue, this avant-garde play explores many pertinent and topical issues, including racism, homophobia, despondency, alcoholism, reproductive rights, sexuality, and poverty.

    Cast:

    Miliana Vistunova as Leona

    Eymen Yilmaz as Monk

    Will Ling as Doc

    Zeynep Ali as Violet

    Hazrat Inayat Maulah Syah as Steve

    Michael Mitchell as Bill

    Olwitchneider Sainclair as Quentin

    Dan Spinks as Bobby

    Alfredo Arau as Tony the Cop

    Written by: Tennessee Williams

    Directed by: Paz Griot

    - Gösteri esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması yasaktır.

    - Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri, etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu