Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Son Bir Buçuk Saat

    10 Şubat Cuma - 13 Şubat 2023 Pazartesi
    90 dakika
    • Dram

    Son Bir Buçuk Saat

    Süre: 90 dk./ İki Perde

    Yaş Sınırı: 12+

    Hayatınızdaki son 1.30 saati yaşıyor olsaydınız ne yapardınız? Zuhalle Buğra aşık olmayı seçtiler...

    Eser boyunca azalan dakikaların ve ölüm gerçekliğinin verdiği nefessiz gerginlik... Sevgi dışındaki her şeyin yalan oluşunu realist bir bakışla sunan eser insan ilişkilerinin çeşitliliğini yaşam genişliğinde ele alarak izleyiciye 2 perdelik bir performans sunuyor.

    İyi seyirler!

    Yazan - Yöneten : Ünal Çeken

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Ankara Ortaoyuncuları Tiyatrosu Ünal Çeken Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Son Bir Buçuk Saat Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraSon Bir Buçuk Saat Ankara Biletleri

    120,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    120,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü