Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Stand Up Gecesi.

    Kocatepe, Selanik Cd No:67/A, 06420 Çankaya/Ankara 09 Aralık Cuma - 30 Aralık 2022 Cuma
    • Stand up

    Stand Up Gecesi

    BKM Mutfak Açık mikrofon komedyenlerinden Oğulcan Bektaş moderatörlüğünde, 3 komedyenin sahne alacağı birbirinden farklı hikayelere şahitlik edeceğiniz kahkaha dolu bir Stand up gecesi sizleri bekliyor!

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Berlin Pub

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Stand Up Gecesi. Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraStand Up Gecesi. Ankara Biletleri

    AdresBerlin Pub
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresBerlin Pub
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresBerlin Pub
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresBerlin Pub
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü