Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Şu Şahane Ahmaklar

    Üsküdar Mimar Sinan Meydanı . Atlas çıkmazı no:7 kat:1 (Watsons üstü) Üsküdar-İstanbul 12 Şubat Pazar - 24 Şubat 2023 Cuma
    120 dakika
    • Tiyatro

    Şu Şahane Ahmaklar

    Süre : İki Perde, 2 Saat

    "Hoşgeldiniz seyirci!
    İyi izleyin bizi..
    Üç milyon yıl önceden,
    Venüs’ün hikayesi.
    Zolpçak, Polpçak, Abirya...
    Süper güç Amurakya.
    Top, tüfek ve nükleer
    Başlayacaklar savaşa...."

    Basit bir kaza koskoca bir gezegeni yaşanmayacak hale getiren bir nükleer savaşa nasıl dönüşebilir. Vurdumduymaz memurlar, sadece kendi çıkarını düşünen bürokratlar, adaleti sağlamak yerine kendi paçalarını kurtarmaya çalışan hakimler, beceriksizliklerini örtmek için savaş çıkarmaktan başka bir yol bilmeyen siyasetçiler, habercilik değil borazancılık yapan medya, silahçılar ve daha niceleri bir araya gelirse bal gibi de dönüşür.
    İki saat boyunca kahkahalarla izleyeceğiniz bu absürd komedide asıl söylediğimiz; Venüs’üm sana söylüyorum, Dünya’m sen anla...

    Yazan: İsmail Kurt
    Yöneten: Tuğrul Şenol Önsel
    Oyuncular: İsmail Kurt, Tuğrul Şenol Önsel, Sevim Erdoğan, Berk Kaçar, Elçin Bektaş

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Üsküdar Yeni Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Şu Şahane Ahmaklar Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluŞu Şahane Ahmaklar İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresÜsküdar Yeni Sahne
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresÜsküdar Yeni Sahne
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü