Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sükut-u Yazar

    • Tiyatro

    Sükut-u Yazar

    Bir yazar düşünün sizlere aslında var olan duyguların en komik halini yansıtan... En büyük marifetimizin yaşamak olduğunu kanıtlayan.  Gülme garantili oyunumuzla marifetin aslında yazanda değil izleyende olduğunu sorgulatan eğlenceli dünyamıza bekliyoruz. Tiyatro Durağı genç ekibinden kalabalık bir skeç tiyatrosu sizlerle.

    Yönetmen
    Zeynep Şencan
    Yazan
    Umut Şeddadi
     
    Oyuncular
    Selin Solaker
    Atakan Aygün
    Sevi Gençkaya
    Eray Can Eşkin
    Onur Dal
    Yasmin Kartal
    Ahmet Emin Kaya
    Berk Ceylan
    Can Ergün
    Aylin Boyraz
    Mehmet Hepbildikler
    Zeynep Şencan
     
    Dekor Kostüm
    Esra Kocabaş
     
    Makyaj
    İrem Tuna
     
    Kordinator/ Afiş Tasarım
    Anıl Şeddadi
     
    Genel Sanat Yönetmeni
    Umut Şeddadi
     
    Ses Işık
    Mert Ayan
     
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü