Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Tabanları Yağlamak; Zeus ve Bige Zeytin Ağacı'nın Hikayesi

    40 dakika
    • Müzikli Çocuk Oyunu

    Tabanları Yağlamak; Zeus ve Bige Zeytin Ağacı'nın Hikayesi

    Yaş sınırı : 2+

    Süre : 40 dk.

    Oyunun Teması: Doğanın bilgeliği insanın en temel yol göstericisidir.

    Oyun, bilge zeytin ağacı ve Genç Zeus arasındaki diyaloglarla devam ederken sahne aralarında, canlı olarak, yan flüt, vurmalı çalgı ve Orff çalgı aletleriyle oyunun müzikleri yapılmaktadır.

    Genç Zeus olimpiyatlara hazırlanmaktadır. Hazırlanma sürecinde artık yorgun ve inançsızdır. Kendine güvenini kaybetmiş bir halde, Olimpiyatlara katılmaktan vazgeçmek üzeredir. Beş duyudan yola çıkarak kendi gücünü fark etmesine yardımcı olan bilge zeytin ağacı, Zeus’a bu süreçte mürşitlik eder. Zeytin ağacının öğütlerini yerine getiren Zeus, olimpiyatlara katılır ve çalışmalarının sonucunda istediği başarıyı elde eder. Edindiği öğütleri barış için kullanmasını isteyen bilge ağaç kendisine bir güvercin vasıtası ile dalından uzatır. Böylece barış dolu yaşam başlamış olur. 

    Karakterler: Zeus, Zeytin ağacı

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü