Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Tamamla Bizi Ey Aşk

    28 Ocak Cumartesi - 27 Şubat 2023 Pazartesi
    120 dakika
    • Komedi

    Tamamla Bizi Ey Aşk

    Yaş Sınırı: 14+

    Oyun Süresi: 2 Saat

    Ali Poyrazoğlu'nun kitabından yola çıkarak yazdığı “Tamamla Bizi Ey Aşk” interaktif bir güldürüdür. Tökezlemiş gönül ilişkilerinin, düzeltilip yerli yerine oturtulmasının yöntemleri üstüne müthiş bir güldürü. Buruşmuş gönül ilişkileri, evilikler nasıl ütülenmeli, eski düzgün haline getirilmeli... Evlilik terapisi yapan doktorların kapısında kuyruk var. Oyunda terapi yapılan bir çift üzerinden seyircilere bu işin sırları açılıyor, terapi yöntemlerini sergiliyor. “Tamamla Bizi Ey Aşk” dünyanın en tehlikeli konusu “Aşk” üstüne seyirci ile birlikte düşünüyor. Buruşan ikili ilişkileri, evlilikleri nasıl temize çekmeli, nasıl ütülemeli, gönül işlerinin sırları, aksayan, boşanma noktasına gelmiş çiftlerin nasıl düze çıkarıldığını görmek istiyorsanız, “Tamamla Bizi Ey Aşk”ı kaçırmayın.

    Bekar mısınız? Nişanlı mı? Aşık mısınız? Evli ya da Boşanmak üzere misiniz? Tamamla Ey Bizi Aşk!‘ı izlemeden karar vermeyin.

    Oyuncular : Ali Poyrazoğlu, Güneş Berberoğlu, Melih Ekener

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi
    İstanbul Anadolu - Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
    İstanbul Anadolu - Watergarden Performans Merkezi Duru Ataşehir
    İstanbul Avrupa - Akıngüç Oditoryumu Ve Sanat Merkezi
    Bursa - BAOB (Bursa Akademik Odalar Birliği)

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Tamamla Bizi Ey Aşk Biletleri ve Fiyatları

    BursaTamamla Bizi Ey Aşk Bursa Biletleri

    AdresBAOB (Bursa Akademik Odalar Birliği)
    230,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    İstanbul AnadoluTamamla Bizi Ey Aşk İstanbul Anadolu Biletleri

    250,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    280,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    İstanbul AvrupaTamamla Bizi Ey Aşk İstanbul Avrupa Biletleri

    200,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresAkıngüç Oditoryumu Ve Sanat Merkezi
    280,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü