Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    *ORTAK ETKİNLİK*

    Tarla Kuşuydu Juliet'

    13 Şubat Pazartesi - 20 Mart 2023 Pazartesi
    150 dakika
    • Tiyatro

    Tarla Kuşuydu Juliet

    Yaş Sınırı: 10+

    Süre: 150dk., 2 Perde - komedi

    Dırdırcı bir Juliet ve günden güne aşığına ilgisi azalan bir Romeo... Tarihin efsanevi âşıklarını alışılmışın dışında bir ilişkinin içinde izlemek için “Tarla Kuşuydu Juliet”i kaçırmayın! Engin Alkan, Sevinç Erbulak, Osman Kot ve Murat Bavli’nin rol aldığı; Alkan’ın aynı zamanda yönetmenliğini üstlendiği müzikli komedi oyunu “Tarla Kuşuydu Juliet” seyirciyle buluşuyor. 

    “Tarla Kuşuydu Juliet”, aşkın yüceliğine kapılıp kendinden geçenleri hayallerle dolu bir rüyadan uyandırıyor! Müzikli komedi oyunu “Tarla Kuşuydu Juliet”, WilliamShakespeare’in ünlü tiyatro eseri Romeo ve Juliet’e alternatif bir son üzerinden mizahi bir dille yaklaşıyor. Sevinç Erbulak’ın hem huysuz Juliet hem de dadı rolünde; Engin Alkan’ın ise hem uyuşuk bir ev erkeği haline gelmiş Romeo hem de rahip rolünde seyirci karşısına çıktığı oyunda Shakespeare rolünü Osman Kot, çiftin ergen kızı Lukretia rolünü ise Murat Bavli üstleniyor. Usta tiyatrocu Engin Alkan’ın yıllar önce Şehir Tiyatroları’ndada yönettiği ve yine Sevinç Erbulak ile rol aldığı, uzun yıllar kapalı gişe oynayan “Tarla Kuşuydu Juliet”,  yine Engin Alkan rejisiyle, bu kez Poetika Yapım & Organizasyon tarafından sahneleniyor.

    Yazan: Ephraim Kishon
    Çeviren: Hale Kuntay
    Yönetmen: Engin Alkan
    Oynayanlar:
    Engin Alkan (Romeo & Rahip)
    Sevinç Erbulak (Juliet & Dadı) 
    Osman Kot (Shakespeare)
    Murat Bavli (Lukretia)

    Yönetmen Yardımcıları: Gizem Ertürk & Nihan Ekitöz
    Reji Asistanları: Dilara Ük & Mert Marankoz
    Dekor Tasarım: Cihan Aşar
    Kostüm Tasarım: Nihal Kaplangı
    Müzik Direktörü ve Ork. Düzenleme: Murat Bavli
    Müzik: Poldi Schaetzmann
    (“Aşık Ol” ve “Aşk Sonsuzluktur” Adlı Eserler: Engin Alkan)
    Afiş Fotoğrafları: Dilan Bozyel & Murat Durum

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Trump Sahne
    İstanbul Anadolu - Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon
    İstanbul Anadolu - Kadıköy Halk Eğitim Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Tarla Kuşuydu Juliet' Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluTarla Kuşuydu Juliet' İstanbul Anadolu Biletleri

    189,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresKadıköy Halk Eğitim Merkezi
    201,75 TL'den başlayan fiyatlarla

    İstanbul AvrupaTarla Kuşuydu Juliet' İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresTrump Sahne
    224,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü