Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ted Bundy.

    ÇANKAYA SAHNE-Remzi Oğuz Arık Mah. Paris Cad. 49/B/A Çankaya/ANKARA (Şili Meydanı) 0312.428 28 22-212 22 43 06 Şubat Pazartesi - 02 Mart 2023 Perşembe
    60 dakika
    • Gerilim
    • Psikolojik

    Ted Bundy // Kulis Sanat Tiyatrosu

    Yaş Sınırı: 18+

    UYARI :SEYİRCİLERİN GİŞEDEN BİLETLERİNİ EN GEÇ 19.30 'A  KADAR ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

    Cinayet ve tecavüzden sanık ve mahkum seri katil Theodore Robert Bundy’nin hayattaki son 53 dakikası…
    1974-1978 yılları arasında resmi makamların ispatlayabildiği cinayet ve tecavüz sayısı 36. Fakat bunlar sadece kanıtlanmış olanlar… 1978 yılında hapishaneden ikinci kaçışından sonra tekrar yakalanan ve 10 yıl boyunca masum olduğunu söyleyen bir katil. 11 yıl boyunca anlamsız bir reddediş…
    Sonra anlamsızca bir kabul ediş ve mahkum oluş!

     

    YAZAN: Kosta Kortidis
    YÖNETEN: Sinan Pekinton
    OYUNCU: Serkan Melikoğlu, Esat Tanrıverdi

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Çankaya Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Ted Bundy. Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraTed Bundy. Ankara Biletleri

    AdresÇankaya Sahne
    75,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresÇankaya Sahne
    75,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresÇankaya Sahne
    75,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü