Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Teknik Arıza

    İstanbul - Watergarden Performans Merkezi Duru Tiyatro Duru Ataşehir, Barbaros, Şebboy Sk. No:4, 34746, 34746 Ataşehir/İstanbul 20 Mayıs Cuma - 28 Mayıs 2022 Cumartesi
    • Tiyatro

    Teknik Arıza

    DİKKAT! ModArt Prodüksiyon sizi TEKNİK BİR ARIZA’dan dolayı eğlenceli BİR BAR TİYATROSU’na davet ediyor! Doğaçlama ağırlıklı bu oyunda sadece oyuncular değil seyircisi de kendini oyunun içinde bulabiliyor.

    TEKNİK ARIZA; Hayatta bazı ufak tefek "arıza"ların ne denli komik boyutlara ulaşabileceğini anlatıyor. Oyunda bazen eşlerin ve en sıkı dostların; bazen melekler ve dizi karakterlerinin; bazen de en klişe olayların bile binbir çeşit garipliğe ve eğlenceye yol açabildiğini gözler önüne seriyor.

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Watergarden Performans Merkezi Duru Tiyatro

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü