Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Tembel Ayı Dogo

    İzmir - Alsancak Han Tiyatrosu 1479 Sok.No:10/B Kıbrıs Şehitlikleri Ot Kafe Sokağı Alsancak / İZMİR 29 Haziran 2022 Çarşamba
    • Tiyatro

    Tembel Ayı Dogo

    Ormanda yaşayan bütün canlılar bir karar alılar ve ormanı daha iyi hale getirmek için çalışıp, öğrenmek için okullara gitmeye karar verirler. Çalışkanlığı ile ün salmış fil Happy ne yapsa da ne etse de orman en tembel canlısı ayı Dogo'yu çalışmaya, öğrenmeye teşvik edemez. Dogo’nun tembelliği savunup canının her istediğini yapabileceğini sanmasından şikayetçi olan orman canlıları Happy aracılığıyla Dogo’ya güzel bir ders verirler.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Alsancak Han Tiyatrosu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü