-

This İs Beyrut! - (Burası Beyrut!)

  • Tiyatro

Burası Beyrut!

Tarih: 14 Kasım 2019 Perşembe
Saat :20:30
Yer: İstanbulimpro Sahnesi
Ücret:  
Tam: 62 TL
Öğrenci: 37 TL  

Ekip: The Somedayers

Burası Beyrut!bir tür radyo programı formatındaki doğaçlama bir tiyatro performansı. Sunucular Raffi Feghali ve Feeds G. röportajlar, haberler, telefon görüşmeleri ya da başka aracılar sayesinde farklı konuları ele alıyor ve bizler de bu konuların sahnede can bulduğunu görüyoruz. 

This is Beirut!
This is Beirut! is an improvisational theater performance in the form of a variety radio show. The hosts, Raffi Feghali and Feeds G, tackle different topics – through interviews, news bits, phone calls, or other – and we see them come to life.

Ekip: The Somedayers

Günün Birindeciler
Farklı annelerden… ve farklı babalardan olan iki erkek kardeş. Yani aslında iki arkadaş. Şey, çok yakın iki arkadaş. Hatta en yakın arkadaşlar. Neyse, anladınız siz onu.
Sahneye çıkıp hiç yoktan hikâye yaratıyorlar. Şey, aslında, kendi gerçekliklerinden yaratıyorlar. Bunun da “hiç yoktan” anlamına geldiğini söyleyebilirsiniz elbette, ama şimdi konuyu dağıtmayalım. Ya da belki de dağıtmalıyız. Efendim, bu ikisi Orta Doğu’dan geliyor ve bu da… Ya da, bakın ne diyeceğim. Bu çok ama çok uzun bir hikâye, iyisi mi konuyu dağıtmayalım. Nerede kalmıştık?
(Raffi ve Feeds, Lübnan ve Arap dünyasının ilk doğaçlamacıları arasında. Otuz yılı aşan dostluklarının kendilerini bu doğaçlama gösterilerine hazırlamış olduğuna inanıyorlar, ama yine de prova yapmaktan geri durmuyorlar. Hem de çokça.)

TheSomedayers
Twobrothersfromdifferentmothers… Andfathers. Basically, twofriends. Well, verygoodfriends. Best friends, even. Anyway, yougetthepoint. 
Theyget on stageandcreatestoriesout of thinair. Well, actually, out of theirrealities. One can arguethatthat’salso “thinair”, but let’s not digress. Ormaybeweshoulddigress. YouseetheycomefromtheMiddle East andthat’s... Oryouknowwhat? That’s a verylongstory, let’s not digress. Wherewerewe?
(Raffi andFeedsareamongtheveryfirstimprovisers in LebanonandtheArabworld. Theyfirmlybelievethattheir 30+ year-oldfriendship has beenpreparingthemfortheseimprovshows, but theyrehearseanyway. A lot.)    

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü