Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Tımarhane Havayolları - Eğlenceli Cuma

    Tımarhane Havayolları - Eğlenceli Cuma

    • Dram
    • Komedi

    Tımarhane Havayolları

    ‘Unutmak, yaşadıklarımıza ihanettir.’

    Unutuyoruz, sadece kötü şeyleri değil, başımıza gelen onca iyi şeyi de. İyiye vesile olan kötü şeyleri de. Bize bir gün iyi kötü ne varsa unutmak ister misiniz diye sorsalar, ne cevap verirdik acaba. Anılarımızdan vazgeçer miydik? Oyunumuz içselleştireceğimiz pek çok soruyla huzurlarınıza geliyor.

    Tımarhane Havayolları absürt bir komedi. İlke Susuzlu’nun yıllar önce kaleme aldığı bir eser. Delilikle akıllılık kavramlarını sorguluyor. Çizginin öteki tarafına geçmek hiç de zor değil. Hele yaşadığımız dünyada deli olmamak ise hiçten değil.  Tımarhane Havayolları’nda herkesin bir hikayesi var. Bir anda kendini çizginin öteki tarafında buluvermiş akıllı delilerin hikayesi.  Umudun her zaman kendilerini kurtaracak bir kaptan olduğunun farkına varanların hikayesi. İronik bir dille kaleme alınan bu oyun, taşlamalarla günümüz dünyasına atıfta bulunuyor. Tımarhane  Havayolları’nda cıvıl cıvıl, kıpır kıpır karakterler göreceksiniz. Zaman zaman onlarla hüzünlenecek,  çoğu zaman ise kahkahalara boğulacaksınız.

     

     

    Yazan: İlke Susuzlu 

    Yöneten: Tülin Boz

    Oynayanlar:

    İlke Susuzlu
    Tülin Boz
    Yüsra Dağgeçen
    Yavuz Selim Kılıç
    Begüm Çelikkol
    Demir Süphandağ
    Arjen Han
    Süleyman Büyükaşık

    Ses/Efekt: Bora Gözüdok
    Müzik: Kadir Carlos

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu