Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Tiyatro Oyun Çıkarma Atölyesi 17+ Yetişkin

    Tiyatro Oyun Çıkarma Atölyesi 17+ Yetişkin

    • Atölye

    Tiyatro Oyun Çıkarma  Atölyesi 17+ Yetişkin

    NOT : Bu etkinliğe bilet alan kişi 6 saatlik ( 1 aylık) atölye çalışmasına katılma hakkı elde edecektir.

    Etkinlik Süre : 1 Ay - Toplam 6 Saat 

    Yaş Sınırı : 17 YAŞ ve üzeri (Yetişkin)

    ÇAN TİYATROSU  1984 yılından bu yana atölye çalışması yapmaktadır.  Bu  atölyemiz yetişkin bireylere yönelik düzenlenmiştir, Mesleği tiyatro alanı dışında olan bireylere; temel oyunculuk eğitiminin verilmesi, sahne tecrübesinin kazandırılması ve tiyatro sanatının tanıtılarak; hayatlarına eğlenceli bir katkı sağlaması hedeflenir.
    Bu nedenle atölyeye katılım için; oyunculuk bilgisi aranmaz, Her meslek grubundan bireyler katılabilir.
    Bir bilet almanın anlamı bir aylık çalışma ödentisinin yapılmasıdır. Haftada 1 gün 1,5 saatten ayda 6 saatlik çalışmayı içerir.  Saat ve günler katılımcıların iş ve zaman durumlarına göre ortalama istekler dikkate alınarak ayarlama yapılır.  Atölye süresi tahmini 7 aydır.  Oyun çıkarma sürecinde provanın seyrine göre atölyenin süresi uzayabilir. Hafta sonu ya da hafta içi çalışmalara ilk toplantıda birilikte karar verilir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu