Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Tiyatro Oyun Çıkarma Atölyesi

    Sağlık Mah. Süleyman Sırrı Caddesi No: 12/6 Kızılay Ankara ( Yenişehir Pazarına 100 metre -SGK Kurumu karşısı) 4 Aralık 2022 Pazar
    • Atölye

    Tiyatro Oyun Çıkarma  Atölyesi

    NOT : Bu etkinliğe bilet alan kişi 6 saatlik ( 1 aylık) atölye çalışmasına katılma hakkı elde edecektir.

    Etkinlik Süre : 1 Ay - Toplam 6 Saat 

    Yaş Sınırı : 17 YAŞ ve üzeri (Yetişkin)

    ÇAN TİYATROSU  1984 yılından bu yana atölye çalışması yapmaktadır.  Bu  atölyemiz yetişkin bireylere yönelik düzenlenmiştir, Mesleği tiyatro alanı dışında olan bireylere; temel oyunculuk eğitiminin verilmesi, sahne tecrübesinin kazandırılması ve tiyatro sanatının tanıtılarak; hayatlarına eğlenceli bir katkı sağlaması hedeflenir.
    Bu nedenle atölyeye katılım için; oyunculuk bilgisi aranmaz, Her meslek grubundan bireyler katılabilir.
    Bir bilet almanın anlamı bir aylık çalışma ödentisinin yapılmasıdır. Haftada 1 gün 1,5 saatten ayda 6 saatlik çalışmayı içerir.  Saat ve günler katılımcıların iş ve zaman durumlarına göre ortalama istekler dikkate alınarak ayarlama yapılır.  Atölye süresi tahmini 7 aydır.  Oyun çıkarma sürecinde provanın seyrine göre atölyenin süresi uzayabilir. Hafta sonu ya da hafta içi çalışmalara ilk toplantıda birilikte karar verilir.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Çan Tiyatrosu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Tiyatro Oyun Çıkarma Atölyesi Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraTiyatro Oyun Çıkarma Atölyesi Ankara Biletleri

    AdresÇan Tiyatrosu
    300,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü