Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Tiyatrocu

    Kavaklıdere, Esat Cd. No:13, 06680 Çankaya/Ankara 11 Şubat Cumartesi - 23 Şubat 2023 Perşembe
    75 dakika
    • Tiyatro

    Tiyatrocu

    Yaş Sınırı: 10+

    Sevdiğiniz işi mi yapıyorsunuz? Peki sevdiğiniz işi sevdiğiniz biçimde yapabiliyor musunuz? İşinizi yaparken “Keşke bu işi şöyle yapabilsem” dediğiniz olmuyor mu? Sevdiği işi sevdiği biçimde yapmaya çalışan bir insanın yaşadıklarını konu alıyor bu oyun. Her güzel şeyin ağır bedelleri vardır. "Tiyatrocu", yoldan çıkmış, kendi yolunu seçmişlerin adına bir yaşantının paylaşımı. Yılmamış, direnmiş fakat şimdi vazgeçmenin eşiğinde vazgeçemedikleri ile kıvranıyor.

    Ya tam da bu noktada sevdiği işe dair sevemeyeceği ama cazip bir teklif gelirse?Hayalindeki idealler ile yaşadığı gerçeklerin çatışmasında kalan bir insan. Bir oyuncu, bir şizofren, bir manik-depresif…Yaşadığı çatışmayı oyun karakterleriyle sorguluyor. Hepsinin ortasında ne yapacağına karar veremeyen bir tiyatrocu. Pantomimle, illüzyonla, şiirleriyle, bağlamasıyla “Hayaller mi hayatlar mı?” diye soruyor. Bakalım para, sahne makyajını silebilecek mi?

    Son soru:

    Don Kişot yenildi mi?

    Yazan: Evren Ersan
    Yöneten: Lorem Ipsum 
    Oyuncular: Evren Ersan
    Afiş Tasarım: Elmira Tuana Akçay 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Düşkapanı Sanat Merkezi/Necdet Ersan Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Tiyatrocu Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraTiyatrocu Ankara Biletleri

    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü