Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Tiyatrocu - Sömestr Kampanyası

    75 dakika
    • Tiyatro

    Tiyatrocu

    Yaş Sınırı :10+

     İdealist bir tiyatro oyuncusu yeni bir tiyatro oyununda başrol almıştır. Aldığı rolü çok sevmiştir. Fakat tiyatrocu olmanın bilinen ve bilinmeyen bir çok zorluğunu yaşamaktadır. Bir gün tanıdığı birisi onu bir dizi yapım şirketinin kast direktörüyle tanıştırır. Kast direktörü bizim tiyatrocuya yeni bir dizide devamlı rol teklif eder. Bu rol onun maddi ve manevi sıkıntılarını aşmasında büyük bir yardımcı olacaktır. Fakat dizi maalesef çok vasat bir dizidir. Tiyatrocu bu teklif karşısında ikilemde kalır ve düşünmek için biraz süre ister. Koşturarak tiyatroya gelir. Amacı sahnede sakince düşünmektir. Oyun tiyatrocunun sahneye girmesiyle başlar. Kendi kendine buhranlar içinde dizi mi tiyatro mu tartışmasını yaparken, oynadığı tiyatro oyunundaki rolünün hayalini görür ve onunla konuşmaya başlar. Derken daha önce oynadığı rollere de bürünerek tartışmasını sürdürür. En sonunda ise kararsız bir şekilde ne yapması gerektiğini seyirciye sorar.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü