Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Turşu ile Muşu Kukla Oyunu

    • Çocuk Oyunu
    • Kukla Tiyatrosu

    Turşu ile Muşu Kukla Oyunu

     Turşu ve Muşu iki sevimli dosttur. Muşu sürekli uyuyan, uyandığında ise sürekli yapacaklarını unutan, şaşkınlıklarıyla bilinen tatlı bir köpektir. Yakın dostu Turşu ise, hep sakin, anlayışlı ve Muşunun şaşkınlıklarının tersine çok aklı başında bir aslandır.
     Muşu bir gün yakın dostu Turşu'ya hiç ormana gitmediğini ve ormanı çok merak ettiğini,  birlikte bir orman yolculuğu yapmak istediğini söyler. Turşu bu teklifi, aklına gelen planı düşünerek heyecanla kabul eder. Ancak Muşunun orman gezisine çıkacakları gün uyuya kalması, onları hiç beklemedikleri sürprizlerin içine çekecektir.
     
    Sevimli kuklalarımızın yaşayacağı maceraların içinde siz de kendinize bir yer bulmak isterseniz oyunumuza bekleriz                                                                                                                                                                                                                                                                                    

    NOT: GAZİ VE ŞEHİT AİLELERİNE ÜCRETSİZDİR. 

    *Sergilenecek tiyatro gösterimi için Covid-19 süreciyle alakalı tüm tedbirler alınmıştır. Salonumuzda, seyirci girişinden hemen önce dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştirilip, havalandırma sistemleri kapatılacaktır. 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü