Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Turunç’un Bahçesi (Tiyatro Gülgeç )

    • Çocuk Oyunu
    • Kukla Tiyatrosu

    Turunç’un Bahçesi (Tiyatro Gülgeç )

    Kuklalı Müzikli Çocuk Tiyatrosu
    +3 yaş ve üzeri

    “Evlerinde canları sıkılan iki kardeşin (Toprak ve İnci) ve sınıf arkadaşları Efe’nin masal yazma ödevleri üzerine başlayan çalışmaları işin içine kuklalar ve hayalgücü girince eğlenceli bir deneyime dönüşür.

    Toprak, İnci ve Efe kendilerini yazdıkları masalın içinde bulacaklar ve onlar için bir maceranın kapıları açılacaktır.”

    Tiyatro Gülgeç bu oyunlarında dostluk, dürüstlük, hayal kurma temaları üzerinden, çocukların potansiyellerini ve yeteneklerini keşfederek özgüven kazanmalarını konu ediyor. 

    Turunç’un Bahçesi,  bir yandan günümüz çocuklarında  sık rastlanan can sıkıntısı problemini oyunlar vasıtasıyla yaratıcı düşünceye dönüştürmeyi önerirken bir yandan da çocukları kendi potansiyeline merak duymaya teşvik ediyor. 

    Künye

    Yazan: Bihter Gülgeç Saka

    Yöneten: Emre Saka

    Yönetmen Yardımcısı: Mert Kulbak

    Uzm. Psk. Dan. Özlem Mumcuoğlu

    Oyuncular: Alper Varan, Ezgi Eser, Safa Terzioğlu

    Müzik: Neylan Özgüle, Ahmet Ayaz Yılmaz, İlkay Dinsever

    Koordinatör: Mert Kulbak

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü