Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    TuzBiber Stand Up - Ali Congun

    Yalı Mah. Caher Dudayev Blv. No:33/B Karşıyaka / İzmir 11 Aralık 2022 Pazar
    • Stand up

    TuzBiber Stand Up - Ali Congun

    Ali Congun 2018 yılında başladığı Sancaktepe’den Los Angeles’a adlı stand-up gösterisinde, hayatında çıktığı gezilerde karşılaştığı olayları, yaşadığı süreçleri kendine has çelişkileri ve aynılıkları ile anlatıyor. Sancaktepe ve Los Angeles tüm bunlardan habersizken Ali Congun için aynı şovda birleşiyorlar.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Buga Mavişehir

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    TuzBiber Stand Up - Ali Congun Biletleri ve Fiyatları

    İzmirTuzBiber Stand Up - Ali Congun İzmir Biletleri

    AdresBuga Mavişehir
    120,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü