Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    3-6 Yaş-Drama-Tiyatro Atölyesi

    60 dakika
    • Drama
    • Atölye

    3-6 Yaş-Drama-Tiyatro Atölyesi

    Türkiye'de Kurumsal olarak, çocuklara drama atölyesini ilk açan yerlerden olan; ÇAN TİYATROSU  1984 yılından bu yana atölye çalışması yapmaktadır.  38 yıl önce kurulan ve Türkiye’de  ilk kez Çocuklara Yaratıcı Drama Atölye çalışmalarını başlatan, sürekli kendini yenileyerek uzmanlaşan; Topluluk;Yaz Dönemi Atölyelerini açıyor. Biletler aşağıda belirtilen saat ve yaş grubu ile sınırlı olup , 60 dakikalık tek bir atölye çalışması içindir. Bilet almış olsalar bile yetişkinler içeri alınmaz.
    Çocuğunuz; Özgüvenli, Anında karar veren,
    Dikkatini daha rahat odaklayan, Başkalarını anlayan, empatik
    Kitle önünde rahat konuşup, Kendini ifade eden,
    Yaratıcı, Aktif ve Dinamik bir; Birey olsun mu?

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü