Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    ÜçİkiBir Doğaçlama Gösterisi

    ÜçİkiBir Doğaçlama Gösterisi

    Güvenevler, Cinnah Caddesi, Farabi Sk. 39/A, 06690 Çankaya/Ankara 3 Haziran 2023 Cumartesi
    90 dakika
    • Tiyatro Sporu Gösterisi
    • Doğaçlama

    ÜçİkiBir Doğaçlama Gösterisi

    Yaş Sınırı: 18+

    Süre: 1 saat 30 dk.

    ÜÇİKİBİR doğaçlama ekibi tiyatro sporu ile doğaçlıyor.
    Aktif seyirci katılımıyla moderatör eşliğinde, iki takım ve dört tur sürecek, eğlence dolu bu tiyatro sporu müsabakasına katılmak için nesne getir, cümle ver, istersen sahneye yanımıza gel!
    Her şey sizlerden gelen cümleler, duygular, çıkış noktaları gelir gelmez üçten geri sayarak başlayıp O An’da gerçekleşecek.
    ve....
    üüüçç ...
    ikiiiii ...
    biirrr .....
    DOĞAÇLA!

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Fade Stage Coffee

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    ÜçİkiBir Doğaçlama Gösterisi Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraÜçİkiBir Doğaçlama Gösterisi Ankara Biletleri

    AdresFade Stage Coffee
    Organizasyon Bohem Mektep
    120,00 TL'den başlayan fiyatlarla